Betonový plot předčí všechny ostatní

Máte plot kolem domu, který už roky chátrá a je na pokraji zkázy? Pokud ano, tak se zamyslete nad výstavbou nového, který Vám vydrží dlouhé roky. Betonový plot je nyní nejžádanější plot a to díky tomu, že má mnoho výhod oproti dřevěným, či pletivovým plotům.

Každý plot jednou dojde k bodu, kdy se musí zbourat a postavit nový, pokud jste právě na této hraně, máte před sebou otázku, jaký plot nyní zvolit, aby vydržel dlouhé roky. Na trhu existují nejčastější tři druhy plotů, mezi které se řadí ploty dřevěné, pletivové, či betonové ploty.

Plot

Ploty dřevěné nejsou nikterak drahé a mají celkem rychlou instalaci. Jejich ošetřovaní je však nutné během roků dělat pořád dokola a i přes pravidelné ošetřování může napadnout dřevo škůdce, či ho poškodit počasí. Na druhou stranu, budete mít soukromí a jejich díly jsou nahraditelné.

Nejvíce rozšířený na trhu je zaručeně plot pletivový. Tento plot během roku nemusíte nikterak ošetřovat a jeho instalace je rychlá. Nevýhodou však je, že za plotem nebudete mít soukromí a musíte na plot instalovat sítě, aby k Vám na pozemek nešlo vidět. Tento výrobek je úměrný ceně a kvalitě.

Plot

Pokud však zvolíte plot betonový, můžete počítat s tím, že budete mít maximální soukromí a na Váš pozemek neprostoupí ani zvěř, ani cizí lidé. Ta by Vám mohla v zimních období poškodit zeleň. Navíc plot působí jako hluková a prachová bariéra a jeho instalace je rychlá. Navíc nepotřebujete na jeho realizaci žádné stavební povolení a jeho ošetřování je minimální. Plot může dosahovat až 3 metrů výšky a samozřejmostí je výběr dekoru a plotových výplní.

Proto pokud přemýšlíte o novém plotě, vsaďte na betonovou variantu. Tento plot má neskutečně moc výhod, a pokud si ho uděláte kolem Vašeho domu, určitě toho nebudete litovat. Nejen, že vám vydrží dlouhé roky, ale také se o něho nebudete moct strat.