Pojeďte do lázní

Už dávno neplatí, že do lázní jezdí nemocní lidé. Lázně jsou vhodné pro každého, nejen pro pacienty s konkrétními zdravotními potížemi, ale také pro osoby, které se zaměřují na zdravý životní styl, pro ty, kteří mají sedavé či stresující zaměstnání a nedostatek pohybu, ale i pro sportovce, kteří potřebují relaxaci a rehabilitaci. Lázně můžete navštívit v každém věku, na to už přišlo mnoho mladých lidí, kteří se do lázní mnohdy vracejí pravidelně.

Jisté je, že lázeňské procedury mají léčebné účinky na řadu zdravotních potíží, ale také skvěle účinkují jako prevence na fyzickou i duševní pohodu. Proto neváhejte a vypravte se do lázní, kde se můžete nechat hýčkat. Lázeňské pobyty vás nabijí pozitivní energií na dlouhou dobu dopředu.
Mnoho léčebných procedur je speciálně připraveno pro hosty, kteří jsou v lázních poprvé, a tak nevědí, co od které procedury očekávat. Mohou si tak některé služby nejprve vyzkoušet a připravit se tak na dlouhodobější léčebný pobyt.

Vybírat můžete z celé řady individuální péče, a procedury vám mnohdy sestaví podle vaší představy a potřeby s přesným zacílením na vaše zdravotní obtíže.

Nabídka lázeňských a relaxačních služeb:
1.       LÁZEŇSKÉ KOUPELE
Koupele jsou určeny především pro ty, kteří potřebují povzbudit organismus, odstranit únavu a stres, relaxovat, uvolnit se a odpočinout si. Díky lázeňským koupelím se budete cítit koncentrovaně, klidně a svěže.  Některé koupele navíc působí hydratačně, zanechávají vaší pokožku hebkou, jemnou a rozjasněnou.

2.       ZÁBALY
Zábaly a masky vám pomohou na uvolnění celého těla, ale také při problémech s pokožkou, navíc regenerují pohybový aparát, aktivují krevní oběh a zlepšují náladu. Dodají vám také sílu a pohodu ke zvládání každodenního stresu.

3.       MASÁŽE
Díky masážím dochází ke stimulaci krevního oběhu, snižování napětí a bolestivosti kloubů a svalů. Navíc vás psychicky uklidní, zbaví stresu, napětí, nervozity i nespavosti. Masáž celkového těla má léčebný účinek na celkovou fyzickou i psychickou rovnováhu.

4.       REHABILITACE
Rehabilitační služby řeší zdravotní problémy po operacích či úrazech.
Vychutnejte si klid, pohodu a odpočinek, a načerpejte energii pro pohodu vašeho těla i mysli.