Kupte si domů sodastream

Sodastream je výborný domácí pomocník pro výrobu perlivé vody. Může se pochlubit zajímavým designem, snadnou obsluhou a opravdu velkou oblibou mezi těmi, co ho již používají. Díky sodastreamu si i vy budete moci nachystat čerstvou domácí perlivou vodu přímo z vodovodního kohoutku.

SADA SODASTREAM
Pokud sodastream ještě nemáte a uvažujete o tom, že byste si ho pořídili, kupte si rovnou celou sadu, která obsahuje vše potřebné pro výrobu perlivé vody z pohodlí vašeho domova, aniž byste museli nosit těžké plastové lahve.

Sada obsahuje:
1.       samotný výrobník perlivé vody
2.       bombičku s náplní potravinářského CO2 plynu
3.       nápojovou tlakovou lahev

BARVA A DESIGN VÝROBNÍKU
Na trhu je dostupných hned několik možností verzí sodastreamu. Vybírat tedy můžete z několika atraktivních barevných kombinací. Některé barvy jsou klasické, od bílé po černou. Jiné se pyšní pastelovými verzemi, jejichž odstíny na sebe okamžitě upoutají pozornost. Zvolené moderní kombinace umožňují rozšířenou barevnou nabídku.

Výrobce nabízí také limitované edice. Moderní design těchto produktů dokáže vyrazit dech a dodá vaší kuchyni výjimečnost.

BOMBIČKY
Bombička s náplní potravinářského CO2 plynu dokáže přeměnit až 80 litrů domácí vody na vodu perlivou. Počet vyrobených litrů ovšem závisí na tom, jak moc perlivou vodu si doma vyrobíte. Proudy bublinek dodají vaší vodě z kohoutku vytouženou lahodnou chuť.
Výměna bombičky je velmi snadná. Jednoduše vyšroubujete prázdnou bombičku a zanesete ji na některé z výměnných míst bombiček sodastreamu. Těch je v České republice nespočet. Doma si opět plnou bombičku našroubujete a můžete si zase vyrábět vlastní perlivou vodu.

EKOLOGIE NA PRVNÍM MÍSTĚ
Sodastream napomáhá nejen k výrobě lahodné perlivé vody z pohodlí vašeho domova. Napomáhá také především zbytečné spotřebě PET lahví a plechovek, které zahlcují náš svět a nemají tak pozitivní dopad na naše životní prostředí. Sodastream je ekologický, protože nás chrání před více než miliardou plastových lahví.