Zhubněte bez jo-jo efektu


Spousta lidí, kteří trpí nadváhou a ve svém životě už vyzkoušeli několik způsobů, které by jim pomohly shodit nadbytečná kila, se shodují, že jejich největším problémem je jo-jo efekt. To znamená, že kila, které šly rychle dolů, jdou po skončení úpravy stravy zase rychle nahoru a co je ještě horší, je jich mnohem víc. Takový jedinec se vlastně ocitá v začarovaném kruhu a těžko se z něj dostane bez cizí pomoci. Není snad člověka, který by se chtěl vracet k úpravě stravy, která by mu měla pomoci od nadbytečných kil, když výsledek je nulový. Většinou to skončí tak, že se člověk začne uzavírat do sebe a kromě zdravotních komplikací vlivem nadváhy začne mít i psychické problémy.

Nadbytečná kila musí pryč

To, že nadbytečná kila zatěžují naše klouby a vnitřní orgány všichni víme, ale přesto se s nimi málokdo pustí do boje. Naše zdraví je v takovém případě v neustálém ohrožení. Člověk je tady pro to aby žil, a ne proto, aby jedl. Tohoto pravidla by se měli držet všichni, kdo mají nějaké to kilo navíc. Dodržovat zdravý životní styl není až tak velký problém, jak se pro lidi s nadváhou někdy zdá. Stačilo by se omezit v přejídání a začít alespoň rekreačně sportovat. Pokud je hmotnost člověka vyšší až moc, měl by mu pomoci ketogenní dieta, což je vlastně strava plná bílkovin.

Zbavte se svého tuku jednou pro vždy

Ve zdravém těle zdravý duch, tak by to mělo fungovat u všech lidí. Ale bohužel se někteří z nás chovají sami k sobě velmi nezodpovědně. Zdravý životní styl jim nic neříká, pohybují se maximálně tak, aby se dostali nutně tam, kam potřebují a jejich tělesná schránka začíná volat o pomoc. Jakmile dojde k oslabení vnitřních orgánů nebo kloubů vlivem nadbytečného tuku, může vaše tělo svou činnost zcela vypovědět. Začněte se chovat tak, abyste se za sebe nemuseli stydět a své rodině a přátelům nepřidělávali starosti.