Pro tatínka je dřevěná bedna úchvatným dárkem

Darovat pěkný a originální dárek pro maminku je zpravidla menším oříškem, než vymyslet, co věnovat tátovi. Přesvědčit se o tom můžete při hledání toho správného v době, kdy bude slavit narozeniny. Pokud nemáte žádný nápad nebo třeba ani inspiraci, máme pro vás lákavý typ, který ho bezesporu osloví. Dřevěná bedna, kterou když otevře, najde v ní přesně to, co má rád – je tím nejlepším dárkem k narozeninám pro muže Manboxeo, jaký můžete vybrat bez ohledu na jeho věk.

V sortimentu různého zboží si vyberte takový typ, který zaujme jeho chuťové buňky, prospěje jeho zdraví nebo se zaměří na jeho koníčky, které pro něho mají velký význam.

chilli papričky

Co v bednách nalezete a s čím uspějete?

V našem obchodě nalezete několik druhů beden ze dřeva, které v sobě ukrývají hned několik překvapení. Vybírat byste však měli s rozmyslem a snažit se trefit do gusta především vašemu tátovi, kterého velmi dobře znáte. Náš sortiment zahrnuje lákavou nabídku:

  • alkoholických nápojů, jakými jsou pivo, víno nebo lihoviny

  • masitých výrobků všeho druhu

  • gurmánských lahůdek pro každého požitkáře

  • teplých nápojů, jakými jsou káva a čaj

  • pálivých výrobků pro milovníky chilli papriček

  • čokoládových pochoutek a jiných sladkostí

  • kosmetických výrobků

  • ale třeba i bednu pro rybáře, fitkaře nebo s autokosmetikou

Váš táta na tomto typu dárku ocení zejména to, že bude originální a rovněž obsahovat i méně známé a dostupné výrobky, které si běžně nemůže zakoupit sám.

sklenička cognacu

Otevírání s páčidlem bude legrace

Na bednách Manboxeo je geniální nejen obsah, který je jejich předností, ale i způsob, jak si jich můžete otevřít. Užijete si tedy nejen překvapení na tváři vašeho blízkého, ale rovněž i zábavný okamžik, kdy se bude snažit pomocí páčidla dostat se k tomu, co se v ní ukrývá.

Proměňte narozeniny vašeho nejbližšího člověka v zážitek, který si ani nepředstavoval a věnujte mu dárek, který ho dojme k slzám. Manboxeo vám k tomu hravě pomůže.