Kotvičník a maca v jedinečném spojení


Toto úderné duo nazvané kotvičník maca dokáže tělu dodávat potřebné hormony, díky nimž nedochází k ochabení svalů, povislé kůži a ztrátě sexuálního libida. Navíc dodává tělu na výdrži, takže si života můžete užívat v jakémkoliv věku.
Kotvičník maca Energie života je složený z macy peruánské z And a kotvičníku zemského z Indie. Obě rostliny se řadí mezi superpotraviny a mají velmi příznivý vliv na lidskou vitalitu, funkci hormonální soustavy a podporují sexualitu a plodnost – to vše jak u mužů, tak i u žen.žena a muž – ruce
Z kotvičníku se užívají sušené plody, které se rozemelou na prášek. Chuť tohoto prášku je ale příliš hořká, takže spíše než konzumace prášku či extraktu se doporučuje užívání kapslí, kde pachuť tolik nevynikne. Mužům tato rostlina zvyšuje potenci, podpoří tvorbu spermií a pomáhá léčit prostatu. U žen pomáhá s poklesem estrogenu a povzbuzuje sexualitu. Mimoto má blahodárné účinky také na močovou soustavu, svalstvo, kardiovaskulární, nervový a dýchací systém, posiluje imunitu a obranyschopnost a celkově tělu navrací aktivitu v každém věku.
Z macy se užívá prášek ze sušených hlíz, jehož chuť není tak odporná jako u předchozího. Připomíná ředkvičky a samotná bylina se může přidávat do nápojů, kaší, jogurtů či smoothie. Samotná rostlina je velmi odolná vůči klimatickým změnám – vždyť také roste na vrcholcích And a je jednou z nejstarších na světě. Odolnosti při pravidelné konzumaci dodává také svému uživateli, navíc má skvělé posilující účinky na vitalitu a výdrž lidského těla. Posiluje také sexualitu a plodnost, hormonální vyrovnanost a je zdrojem důležitých minerálů.mladá žena s růžovými vlasy
Obě byliny jsou pro své účinky nazývané přírodní viagrou – mají pozitivní vliv na mužskou erekci a ženskou frigiditu. Zvyšují u obou také plodnost – u mužů zvýší počet a pohyblivost spermií. U mužů zvyšují testosteron, u žen zase estrogen. Botanici obě byliny řadí mezi afrodiziaka, která mají oproti jiným výhody – jsou totiž bezpečné a nenávykové.
Všechny pozitivní účinky lze ale očekávat pouze tehdy, když mix těchto bylin budeme používat pravidelně a dlouhodobě.