Kde půjčují podnikatelům?

Pokud se podnikatel dostane do těžkostí a potřebuje někoho, kdo by mu pomohl dočasně s financováním chodu jeho firmy, nejednou nemá na růžích ustláno. A to z toho prostého důvodu, že toho takový podnikatel v nesnázích nemůže poskytovatelům půjček zrovna moc nabídnout.
Pokud má někdo takový jen nevalné daňové přiznání, nízké příjmy, záznamy v registrech dlužníků a třeba i exekutory na krku, nedá se očekávat, že se kdekdo pohrne do toho, aby do něj mohl nastrkat peníze. Je to prostě riskantní a tak od něho kdejaký poskytovatel, zejména banky s jejich přísnými pravidly, dá ruce pryč.
eura mince

A kde se dostat k penězům potom?
Nejednou je jediným možným zbývajícím řešením americká hypotéka bez dokládání příjmů. A to proto, že se jedná o nebankovní produkt, u kterého jsou docela odlišně nastavena pravidla, díky čemuž tu mohou uspět i ti, kdo by jinak měli smůlu. Zde totiž nehrají rozhodující roli ani uchazečovy příjmy, ani daňové přiznání, ba nejsou nezbytné ani čisté registry dlužníků nebo absence jiných dluhů. Dokonce ani exekuce nemusí být překážkou.
Tady musí zájemce v první řadě mít vhodnou nemovitost a být ochoten ji dát nebankovní společnosti za půjčku do zástavy. Což znamená jistotu pro poskytovatele, který díky ní nemá potřebu se příliš vrtat v žadatelových finančních a jiných soukromých poměrech. Kromě této zástavy tak stačí jenom prokázání takových příjmů, jež stačí na hrazení minimálních splátek, a žadatel má vyhráno.
cizí bankovky

Stačí tu jenom zažádat přes internet, dohodnout se, doložit vše potřebné a podepsat smlouvu a je to. Tak málo stačí, aby dotyčný získal půjčku ve výši padesáti až sedmdesáti procent odhadní ceny nemovitosti, jež byla dána do zástavy, bez poplatků předem a skrytých nástrah ve smlouvě, s příznivými úroky a klidně i velice dlouhou dobou splatnosti nebo naopak možností splatit vše bez sankcí i předčasně. Čímž ještě ani zdaleka není výčet pozitiv kompletní. Jak se o tom můžete přesvědčit i vy sami.