Podpora a zlepšení erekce – Zkuste erotické pomůcky a spolupracujte s partnerkou!


Erekce a sexuální kondice jsou pro muže opravdu důležité, ale samozřejmě nejen pro ně, ale i pro partnerku. Máte potíže s erekcí? Jak můžete problém vyřešit?

Podpora a zlepšení erekce – Zkuste erotické pomůcky a spolupracujte s partnerkou!

Slabá erekce, krátká sexuální výdrž, potíže při vyvrcholení nebo celková neschopnost se vzrušit a dosáhnout byť jen té nejslabší erekce, to všechno ohrožuje každého muže. I když jde často o problém psychického původu, čas od času za tyto potíže mohou i jednorázové příčiny jako je alkohol, stres nebo nedostatek spánku, mohou za špatnou erekcí stát i zdravotní problémy. Problém může být i v dlouhodobě nefungujícím vztahu s partnerkou. Než tedy sáhnete po lécích, než se vydáte k lékaři nebo do lékárny, zkuste na potížích s erekcí pracovat právě s partnerkou společně a vyzkoušejte i chytré a důmyslné erotické pomůcky.

muž a žena v ložnici

Nikdy se nebojte mluvit, ale v soukromí

Na zlepšení erekce existují preparáty, můžete podpořit erekci za pomoci léků nebo bylinek, můžete to řešit s odborníky, ale určitě o tom budete muset mluvit i doma se svou partnerkou. Právě komunikace je ve vztahu důležitá, to i v intimní oblasti, ale přesto je to někdy dost těžké. Pokud se ale někam chcete dopracovat, musíte se odhodlat a v soukromí mluvit o všem. I o erekci, se kterou máte problém. V dlouhodobě fungujícím vztahu může dojít k potížím, právě problémy s komunikací jsou dost časté. Promluvte si o tom, co vás trápí, co vás stále ještě na druhém vzrušuje a co už naopak ne. Buďte slušní, taktní, ale otevření.

sexuální pomůcky

Do postele s erotickými pomůckami

Na zlepšení erekce mají vliv i některé erotické pomůcky. A co s partnerkou můžete vyzkoušet? Určitě můžete sáhnout po vakuových pumpách, ty se dokonce využívají i při léčení dlouhodobých a vážnějších potíží s erekcí a mají dobrý vliv i při erektilních dysfunkcích. Pokud potřebujete jen nakopnout, okořenit si sexuální život a je jedno zda při masturbaci nebo při sexu s partnerkou, určitě si pořiďte i některý z erekčních kroužků na penis. Kroužky na penis mohou být vibrační nebo jen stahovací, pomohou s erekcí, navíc prodlužují samotný výkon a zlepšují prožitek. Vliv na zlepšení erekce ale mají i jiné erotické pomůcky, stačí si vybrat, je však důležité, aby vás daná praktika lákala a vzrušovala. Pak už se stačí jen uvolnit.