10 rad jak získat muže snů

Muž – nedobytná pevnost nebo snadno ulovitelná kořist? To je otázka, na kterou mnoho žen hledá dopověď. Jestliže se nebudete snažit, muže svých snů těžko ulovíte. Když na to však půjdete správně, zjistíte, že získat svůj ideál není tak těžké. Jak tedy na to? Zde je deset rad:

1.        rada: Dejte si záležet na svém zevnějšku

To, jak vypadáte, není nejdůležitější, ale je to zásadní. Abyste se muži vašich snů líbila, musíte se líbit především sama sobě. Hezký zevnějšek posílí vaše sebevědomí, budete uvolněnější a odvážnější.


2.        rada: Buďte sama sebou

Na nic si nehrajte, chovejte se přirozeně. Muži nemají rádi přetvářku, a i kdyby se vám ho podařilo získat a vytvořit vztah, nebude to mít dlouhé trvání, protože jakmile vás prokoukne, ztratíte ho.


3.        rada: Ukažte svůj smysl pro humor

Když to bude vhodné, proložte váš rozhovor lehkým vtipem a humorem. Smějte se jeho vtípkům, avšak nic nepřehánějte. Nesnažte se být vtipná za každou cenu a „nehihnějte“ se neustále jako puberťačka. Zachovejte si svoji důstojnost a eleganci.


4.        rada: Naslouchejte

Na schůzce projevujte zájem o to, co muž říká. Poslouchejte ho, dívejte se mu při tom do očí, přikyvujte a pokládejte doplňující otázky. Nebojte se přiznat, že tématu nerozumíte, muži rádi vysvětlují. J


5.        rada: Usmívejte se

K tomu není co dodat. Úsměv je velmi dobrým pomocníkem, a pokud je upřímný, jde s ním všechno snáz. Budete působit příjemně a mile.


6.        rada: Nepodbízejte se

I když se vám muž líbí a neuvěřitelně vás přitahuje, nedávejte mu to hned příliš najevo. Buďte tajemná, nedobytná a „donuťte“ ho o vás také trošku přemýšlet.


7.        rada: Vyvarujte se pomluv a vulgarismů

Muži obecně nemají rádi pomluvy a ženy, které mluví sprostě, proto se snažte mezi tyto „zoufalky“ nepatřit. Vyvarujte se stěžování si na lidi kolem vás nebo na svého bývalého přítele a odpusťte si sprostá slova. Tím byste ho zaručeně odradila.


8.        rada: Nebojte se doteků

Tato rada není myšlena tak, abyste muže na první schůzce osahávala nebo se na něj neustále lepila. Jde o nenápadné a „náhodné“ doteky. Když se ho občas při rozhovoru dotknete například na rameni nebo na předloktí, vyjádříte tím, že se vám líbí.


9.        rada: Neprozrazujte na sebe všechno

Pokud se jedná o první schůzku s vaším vysněným mužem, je samozřejmostí, že vám jde o to poznat se co nejlépe. Avšak není dobré na sebe prozradit hned úplně všechno. Začněte od toho nejobecnějšího a důvěrnější věci si schovávejte na další setkání. Pokud ho budete zajímat a bude se o vás chtít dozvědět víc, určitě další příležitosti přijdou.


10.    rada: Říkejte pravdu

Nefabulujte a nic si nevymýšlejte. Pokud vám muž položí nějakou otázku odpovězte po pravdě. Je-li vám otázka nepříjemná, je rozhodně lepší to přiznat a sdělit, že toto téma rozebírat nechcete, než si vymýšlet nesmyslné lži.
Těchto deset rad by vám mohlo pomoci muže vašich snů „ulovit“. Pokud se to nepodaří, nezoufejte, přijdou jiné příležitosti. Když se budete radami řídit, minimálně vám pomůžou v tom, že rande neskončí fiaskem. Tak hodně štěstí!