Moderní herní arény, nejrůznější typy her


V arénách nezažijete nudu! Dynamickou hru plnou akce a zábavy Vám zajistí nekonečné množství překážek. U laser game musíte zapojit taktiku, mysl a přesnou palbu. Objevte tajemná zákoutí a najděte si tu nejlepší palebnou pozici pro zasažení protihráče. Nabízíme Vám různé typy méně či více obtížných her v úžasném stylovém prostředí. Jsme si jistí, že Vaše návštěva neskončí jen u jedné.

Co je cílem hráčů?

· získat co nejvíce bodů
· vítězství týmu či jednotlivce
· překonání překážek a protihráčů
· nalezení vhodné palební pozice
· zažít zábavu, napětí a adrenalin
· vydržet co nejdéle a mnohé další

Laser games Praha po celou dobu provází úžasná hudba, která umocňuje pocit adrenalinu akčnosti!

Staňte se na okamžik oblíbeným počítačovým hrdinou

Laser games Praha jsou akční hry, při kterých máte pocit, že se stáváte počítačovým hrdinou! Již po několika vteřinách Vás naprosto vtáhnou do děje. Střílíte paprsky tak, abyste zasáhli protihráče. K tomu samozřejmě běháte, plazíte se, krčíte se za překážkami, vykláníte se ke správnému úhlu palby a tím pálíte kalorie jako při sportu. Adrenalin Vám pumpuje v žilách při každém zásahu. Tato akční hra je týmová záležitost, proto si ji užívejte s rodinou a přáteli. Je to také zpestření každého firemního večírku či poznávání se při teambuildingu. Hra je ideální pro starší děti i dámy, věk zde není překážkou.

Moderní hra, skvělá zábava, nové zážitky

Laser gameje tu pro všechny lidi hledající adrenalinovou zábavu! Hra je naprosto bezpečná a bezbolestná, proto si ji oblíbili hráči všech věkových kategorií. Laser game je vybavena tou nejmodernější technologií. Pobavit se můžete vícekrát, nabízíme různé typy her a arén od začátečníků po pokročilé. Všichni uživatelé nosí vesty. Jste-li skupina přátel hledající nekončící adrenalinovou zábavu, přijďte k nám!