Nejkrásnější přírodní koupaliště můžete nalézt i na YouTube

Plánujete s vašimi přáteli dovolenou a shodli jste se na tom, že to bude někde v tuzemsku u vody? Nechce se vám trmácet stovky kilometrů někam k moři, kde navíc budou tisíce lidí, přeplněné pláže a další problémy, které s tím souvisí? Pak je tato dovolená v České republice dobrou volbou, protože je u nás poměrně mnoho možností, kde si u vody užít pobyt v poklidu a bez komerčních zón, kam se tlačí lidé, co vyhledávají adrenalin, a kde také vznikají různé konfliktní situace.

sociální sítě

Vyhledejte si přírodní koupaliště na YouTube – tento sociální kanál, kde jsou takřka neomezené možnosti ukládání dat v podobě videa, vám může umožnit nalézt to, co hledáte. Někdy totiž nahrávka videa z aktuální doby napoví mnohem víc, než reklamní tažení s líbivými fotkami, ale starými několik let, anebo s neaktuálními informacemi. Možná to sami znáte, když se vás někdo ne zrovna seriózní snaží nalákat na koupi zboží a vy přitom zjistíte, že to samé má někdo za poloviční cenu, anebo je to výrobek, který za tu cenu rozhodně nestojí.

přehrada Lipno

Poskytněte vaše video jiným – nejste sami, kdo hledá vhodná přírodní koupaliště a možná, že se najde někdo, kdo ocení i vaši službu, a sice pokud vaše zkušenosti nahrajete na mobil či tablet a své video zveřejníte třeba na Facebooku. Nemusíte natáčet sami sebe a své intimní záležitosti, to ani není vhodné, spíše se zaměřte na podstatu věci – na vodní rezervoáry, vybavení kempů, okolní přírodu a podobné související informace. Lidé si pak pomocí Facebook video downloaderu Stahuj videa stáhnou videa k sobě na počítač či mobil a mohou je při plánování dovolené zobrazit svým blízkým podobně, jako jste to udělali vy, když jste hledali informace na toto téma na YouTube. Toto je jeden z momentů, jak využívat sociální sítě rozumným způsobem a rovněž bezpečně a srozumitelně. A pokud budete upřímní a pravdiví, lidé vaši pomoc určitě ocení.