Přivýdělek při studiu

Častým argumentem, proč si vysokoškoláci přejí vyšší plat než středoškoláci nebo učni bývá, že si nemohli více let vydělávat a věnovali se studiu, tudíž se jim to musí na platu vrátit.

Je to argument poněkud lichý, protože si zase mohli užívat studentských výhod, zatímco druzí odváděli daně a poplatky na zdravotní a sociální pojištění. Ekonomická situace studentů nebývá ale většinou růžová, to je jasné. Jak dopadl průzkum na toto téma, se dozvíte na .
studentka s knihou
Nicméně jsou studenti, kteří si žijí jako v bavlnce a cestují po celém světě a dopřávají si komfort, o jakém se běžným pracujícím ani nesní. Dokážou si totiž při studiu přivydělat a to někdy opravdu hodně peněz. Případně je financují rodiče, ale to nás tu teď nezajímá.

Čím si lze při studiu vydělat hodně peněz?

· Jedna z možností, o které se ví, ale moc nemluví, je sex. Týká se to hlavně žen, ale také mužů. Placené společnice nebo společníci na úrovni jsou žádaní, a pokud mají studentky šarm, pěknou postavu, znají jazyky, mohou si přijít na hodně slušné peníze.
· Další možností je striptýz. Tam je třeba mít pohybové a divadelní nadání a výdělky se mohou jen hrnout. Můžete vystupovat v klubu nebo na soukromých akcích. Předpokladem je samozřejmě také hezké a vypracované tělo.
· IT oblast skýtá taktéž mnoho možností, jak přijít k slušným penězům. Můžete vymýšlet různé programy a mobilní aplikace nebo se věnovat programování a tvorbě internetových stránek.
striptéři v montérkách
· Jste-li kreativní a hýříte nápady, bude pro Vás ideální stát se youtuberem. Nahrávání videí a jejich umisťování na internet samo o sobě nic nevydělá, ale budete-li mít dostatek fanoušků, začnou se o Vás zajímat různé firmy a můžete pak prezentovat za peníze jejich výrobky.
· Výdělečnou činností bývá taktéž prodej. Často oblečení, které v cizině levně nakoupíte a zde draze prodáte, ale i jiné výrobky. Ale na tomto poli je již velká konkurence.