Proč je třeba omluvit muže

Jistě to znáte. Někteří muži jsou fajn, rádi si s nimi povídáte, rádi s nimi trávíte čas, bavíte se a hlavně vás nechtějí pořád někam zvát nebo vám něco cpát do pusy, byť se jedná o kousek dortu. Co si budeme, takových mužů je jako šafránu. A čím je žena starší, tím narazí na ty méně „oblíbené“ typy, tedy ti, kteří zbyli. Někdy se poštěstí a nějaký se rozvede nebo se něco stane s jeho polovičkou, potom se opět stává součástí hry. Ovšem obecně je vidno, že muži jsou spíše v pokročilém věku ti zbytkoví. Tedy ti, kteří si nesehnali partnerku na život, ti kteří si neumí ani vyprat a ti, kteří jsou prostě příliš slizcí.
invalidní pár

Takoví muži mají své plus

Většinou jsou dostatečně finančně zajištění, mají vlastní byt a auto a nemusíte s nimi začínat od píky, zatímco mladé páry doslova začínají s párem bot. Má už nějaké životní zkušenosti, byť o jejich kvalitě bychom mohli vést polemiku. Každopádně jsou tu a nějak se jim nedaří. Spousta z nich trpí syndromem méněcennosti. Hlavně, pokud je žena finančně lépe hodnocena za práci než oni. To se těžce nese. Ale oni za to tak trochu nemohou, jsou zmatení, nic nedává smysl. Není to jako doba před sto lety, kdy otec rodiny přišel domů, třískl do stolu, jednu švihnul dítěti, jednu manželce a bylo pivo na stole. A někteří muži to těžce nesou, protože tam nebyly žádné svéprávné ženy, žádné velké platy, žádné žehlení ani starost o děti. Byla to docela pohoda.
pár ve spodním prádle

Chcete je přechovat?

Zbytečně ztrácíte čas a nervy. Pokud nemá žádné jiné kladné vlastnosti, kromě toho, že nekouří a má peníze, tak je to docela ztracený čas. Jestli tedy sníte o lásce, pokud vám stačí pár dětí a zajištění, tak je to asi jedno. Ale pokud máte na vybranou a ještě máte chvilku času, raději pořádně vybírejte. Klidně dvakrát zabruste, ale čtyřikrát měřte. Hlavně o své volbě pořádně přemýšlejte.