V čem spočívá podstata nebankovní hypotéky?

Již dávno pominuly doby, kdy bylo možné žádat o úvěr pouze u banky. Stejně tak již delší dobu není pravdou, že pouze bankovní úvěr disponuje výhodami a nízkou úrokovou sazbou. Zatímco neměnnou záležitostí zůstává striktní posuzování žadatele bankovní institucí, kdy se tak jedná o zdlouhavý schvalovací proces a splnění mnoha podmínek a požadavků. Nejen z tohoto důvodu působí na českém trhu i poskytovatelé nabízející úvěr za velmi výhodných podmínek.

ceny domů

Finanční pomoc pro širokou veřejnost

Využití nebankovní hypotéky je vhodným řešením nejen při ocitnutí se ve finanční tísni, mající finanční problémy apod. Pozitivní je, že v tomto případě je benevolentnější přístup v rámci posuzování. Každý žadatel je sice posouzen individuálně, ale jedná se o shovívavější přístup. Problémem není ani nižší bonita žadatele.

Díky tomuto úvěru lze získat i vyšší finanční obnos. Získané finanční prostředky lze investovat nejen do vlastního bydlení, ale lze je použít opravdu na cokoli. Nejčastěji se jedná o pořízení automobilu, věcí do domácnosti, investici do vzdělávání, stejně tak je reálné i splatit případné dluhy, exekuci apod.

papírový formulář

Výhody hovoří za vše

Při volbě nebankovní hypotéky je zásadní se obrátit na renomovanou finanční společnost. Tímto tak máte záruku nejen v rámci seriózního jednání a přístupu, zároveň lze získat nižší úrokovou sazbu, která je mnohdy stejná jako ta bankovní. Předností je, že si lze splácení rozložit na delší časové období, tj. až na dobu třiceti let. Tím tak lze dosáhnout nízké měsíční splátky, které nezatíží ani váš rodinný rozpočet. Tímto je tak hypotéka dostupná téměř pro každého.

Garance stejné úrokové sazby po celou dobu splácení. Vše je zároveň bez jakéhokoliv poplatku předem. Předčasné splacení máte bez sankce. Nevadí ani vyšší věk, nízké daňové přiznání apod.

Získat můžete dokonce až do 70% z odhadu nemovitosti.