Choďte jako hodinky

Také se vám stává, že se vrátíte z delší procházky, příjemně unavení, ale nabytí energií, kterou dokáže dodat jedině naše překrásná příroda? A po takové procházce si občas řeknete „kolik asi kilometrů já to dneska ušel“? Pak je nejvyšší čas pořídit si krokoměr!

Krokoměr je užitečný doplněk pro turistiku, sportovní chůzi, zdravotní chůzi i pro volný čas. Pro ty, kteří se zabývají vyšší fyzickou aktivitou, krokoměr napomáhá efektivnějšímu tréninku. Díky němu budete mít perfektní přehled o svých výkonech.

Co všechno krokoměr dokáže?
1.       JEDNODUCHÉ KROKOMĚRY
·         měří počet ušlých kroků
·         naměří počet ušlých nebo uběhlých kilometrů
·         změří spálené kalorie
2.       FUNKČNĚ BOHATÉ KROKOMĚRY
·         měří počet ušlých kroků
·         naměří počet ušlých nebo uběhlých kilometrů
·         změří spálené kalorie
·         měří tělesný tuk
·         ukládají historii ušlých kroků
·         měří dobu trvání fyzické aktivity
·         sledují zdravotní stav
·         kontrolují kvalitu spánku
·         ukazují hodiny a datum
·         umožňují poslech rádia
·         mohou být propojeny s chytrým telefonem
·         jsou odolné proti vodě
·         disponují dalšími funkcemi pro běh a turistiku

Odborníci a lékaři doporučují ujít denně alespoň 10 000 kroků! To by dalo docela námahu, než byste je spočítali… A navíc byste nesměli dělat nic jiného, než počítat a počítat. Taková procházky by se brzy omrzela. Není tedy nic snadnějšího, než si pořídit krokoměr a jednoduše vyrazit na túru. Krokoměr za vás vše spočítá.

Nemusíte se obávat, že nebudete umět krokoměr používat. Všechny se totiž pyšní jednoduchým ovládáním, se kterým si poradí i starší lidé. Detailní návod je vždy přiložen ke každému výrobku. Navíc mají krokoměry baterii s velkou výdrží, takže se nemusíte strachovat, že vám v půli cesty přestane kroky měřit.

Design krokoměru si můžete zvolit podle vašeho uvážení. Vyrábějí se krokoměry, které vypadají jako hodinky. Ty si jednoduše nasadíte na zápěstí. Jiné se dají připevnit na oblečení nebo batoh. Všechny krokoměry fungují stejně – snímají váš pohyb. Využít je můžete nejen při chůzi či běhu, ale také při běžné každodenní práci.