Využijte půjčovny vozů

Stěhujete se, a potřebujete převézt všechen nábytek z vašeho stávajícího bytu do nového? Skříně, postele a mnoho dalšího objemového nábytku se vám ale do osobního automobilu nevejde. Co teď? Na to je snadná odpověď. Jednoduše si půjčíte dodávku, do které se vám vejde vše, co potřebujete.

Vozový park
Ať už jste soukromník, nebo větší firma, můžete využít těchto služeb, protože půjčovna dodávek a automobilů je tu pro všechny. Záleží jen na vás, jak velký náklad potřebujete převézt. Půjčovny většinou mají rozsáhlý vozový park, takže si můžete vybrat auto dle velikosti a potřeby. Některá jsou malá a praktická, jiná větší a prostorná, některá jsou dokonce luxusní a elegantní. Nejdete tu auta pro každou příležitost. Stačí si jen vybrat vámi požadovaný vůz:
·         pickupy
·         menší dodávky
·         větší dodávky s velkou úložnou plochou
·         mikrobusy
·         osobní vozy
Auta neslouží jen k přepravě zboží, ale také k přepravě osob.

Jak auto objednat?
Objednání aut je velmi snadné rychlé. Většinou postačí objednání přes online formulář. Objednávat však můžete i telefonicky či osobně.

Na jak dlouho si můžete auto půjčit?
Půjčení dodávky nebo jiného vozu je časově neomezeno. Je zde možnost hodinových, denních či dlouhodobých pronájmů. Mnohdy dostanete i řadu výhod a slev při opakovaném využití těchto služeb. Některé půjčovny před zapůjčením vyžadují kauci, která je chrání před krádeží či poškozením jejich vozu.

Jak si vůz převezmete?
Vůz si můžete po rezervaci vyzvednout v autopůjčovně sami, nebo vám ho přistaví na předem domluveném místě.

Autopůjčovny ručí za kvalitu.
Půjčovny automobilů by se měli zaručit kvalitou půjčovaného vozu. Technický stav vozidel by měl být výborný a vždy před výjezdem zkontrolovaný. Řádné pojištění všech vozů včetně asistenčních služeb je nutností pro váš klid na silnici i mimo ni. Řada vozů má dokonce zabudované vyhledávací systémy, které slouží proti zneužití a krádeži. Čistota interiéru i exteriéru by také měla být u každého vozu samozřejmostí.