Odreagujte se, sportujte a ještě do toho se skvěle bavte

Jestli už vás omrzelo obyčejné hraní si na počítači nebo nudné posilování, je čas se ne chvíli odreagovat a zkusit něco nového. Vybrali jsme tři různé zajímavé aktivity, u kterých se pobavíte, zapotíte a ještě si je užijete a budete za to rádi. Hodí se pro kluky i holky, rodiny nebo partu přátel. Zkuste alespoň jednu, dvě anebo úplně všechny. Nudit se nebudete ani u jedné.
extrémní sport.jpg

Virtuální realita

Pokud jste slyšeli o virtuální realitě a jste z toho nadšení, ale nemáte dostatek financí na to si zařízení pro virtuální realitu pořídit, možná vám uděláme radost.
Po Česku vznikají stále nové a nové společnosti, které umožňují veřejnosti prožít zážitky ve virtuálním světě. Stačí si do vyhledavače zadat větší město, které je poblíž vašeho domova a prozkoumat jestli je tam nějaká společnost, která tento zážitek nabízí. Určitě jich najdete dost. Pak si jen zarezervujete termín a hurá do jiného světa.

Laser game

Seberte partu přátel a zajděte vyzkoušet laser game. Budete se pohybovat ve tmavé, uzavřené nebo venkovní aréně, kde se s kamarády budete navzájem střílet pomocí laserů, které při vstupu dostanete. Kdo nasbírá nejvíce bodů, vyhrává. Další typ laser game je třeba dobytí základny druhého týmu.
Nezapomeňte si vzít černé nebo tmavé oblečení, které ve tmě nepůjde vidět, abyste byli, co nejvíce maskovaní. Laser game si můžete zajít vyzkoušet třeba do Prahy , ale najdete ji i v jiných městech České republiky.
hráči paintballu.jpg

Paintball

A jestli si raději hrajete na vojáky nebo preferujete aktivitu, která se odehrává venku a je o něco reálnější, než výše dvě zmíněné. Paintball je opět kolektivní hra o vzájemném střílení se, ale v tomto případě barevnými kuličkami. Cílem hry může být třeba zisk vlajky druhého týmu. Všechno se odehrává venku v lese, prostorech s domky, bunkry nebo v halách. Doporučujeme si pro hru na sebe vzít oblečení s maskáčovým vzorem pro lepší splynutí s přírodou.